Головна » 2016 » Липень » 14 » Майстри виробничого навчання – завжди готові допомогти
11:08
Майстри виробничого навчання – завжди готові допомогти

На даний час прогнозовані ризики виникнення надзвичайних ситуацій на території України є високі. Також зростає масштабність наслідків аварій, катастроф і стихійних лих, що робить проблему запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації або мінімізації їх наслідків, як найбільш актуальну. В цих умовах своєчасне навчання населення діям в надзвичайних ситуаціях є дуже важливим. Воно здійснюється педагогічними фахівцями нашого навчально-методичного центру, в тому числі й майстрами виробничого навчання.

З урахуванням сезонності, майстри виробничого навчання здійснюють консультаційні та профілактично-роз’яснювальні заходи з актуальних питань цивільного захисту. В роботі з навчальними закладами, підприємствами та організаціями майстрам виробничого навчання допомагають розроблені методистами обласного методичного кабінету тематичні пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності.

Велику роботу майстри виробничого навчання здійснюють по підготовці заявок від суб’єктів господарювання на функціональне навчання в Центрі на 2017 навчальний рік.

Безумовно, в умовах сьогодення досить гострою є проблема збереження здоров’я та життя людей, захист великих міст та населених пунктів від катастроф та аварій, стихійних лих, що завдають суттєві матеріальні збитки, негативно впливають на навколишнє середовище, а головне - забирають людські життя. Саме тому, робота майстрів виробничого навчання покликана навчити населення діям в умовах надзвичайних ситуацій.

 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 124 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar