Головна » 2016 » Серпень » 30 » Інструкторсько-методичне заняття з працівниками комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»
19:40
Інструкторсько-методичне заняття з працівниками комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»

30 серпня 2016 року, на запрошення директора комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 р. № 92 «Про затвердження Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків» й з метою організованого і безпечного проведення Дня знань, методисти Центру Васильєв Г.Д. та Ткаченко Ю.М. провели інструкторсько-методичне заняття з питань цивільного захисту серед працівників ліцею на тему: «Першочергові дії персоналу навчальних закладів у разі отримання інформації про вчинення або загрозу терористичного акту та правила поводження при виявленні підозрілих вибухонебезпечних предметів».

Під час виступу фахівці Центру особливу увагу приділили роз’ясненню правил та порядку поводження і дій педагогічних працівників навчального закладу при загрозі терористичного акту.

Інструкторсько-методичне заняття

Присутні з великою увагою сприйняли надані рекомендації, як поводитись в разі виникнення надзвичайної ситуації. Слухачі задавали багато актуальних та хвилюючих питань, а методисти в свою чергу надавали вичерпні відповіді.

Інструкторсько-методичне заняття

Свідченням високого коефіцієнту продуктивності проведеної роботи був інтерактивний діалог між всіма учасниками заходу. Головна мета заходу була досягнута, бо надана інформація наштовхнула кожного присутнього на підвищення пильності та зрозуміліше ставлення до особистої і колективної безпеки.

 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 214 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar