Головна » 2016 » Серпень » 1 » Готуємось до нового навчального року
14:30
Готуємось до нового навчального року

01 серпня 2016 року, готуючись до старту нового навчального року, в Обласному методичному кабінеті Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області відбулося обговорення основних шляхів удосконалення і підвищення якості навчально-виховного процесу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності дітей.

Новий навчальний рік

З метою виконання вимог Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI (зі змінами), Постанови КМУ від 26.06.2013 № 444 “Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях”, наказу Міністерства освіти і науки України від 03.09.2009 року №814 “Про Положення про Функціональну підсистему “Освіта і наука України” єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру” – методистами Центру організовано роботу з підготовки методичного посібника “Шляхи удосконалення і підвищення якості навчально-виховного процесу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у навчальних закладах” на допомогу керівництву та педагогічному складу навчальних закладів, який планується презентувати під час семінару керівників навчальних закладів у вересні 2016 року в м. Кам’янське.

Головне завдання методичного супроводу – вироблення правильних дій, правил та навичок безпечної поведінки дітей та дорослих у випадку виникнення надзвичайних ситуацій; профілактики травматизму та запобігання загибелі дітей; виховання поважного ставлення до безпеки людини, її життя.

Готуються також варіанти оформлення звітної документації щодо підготовки і проведення заходів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в навчальних закладах та варіанти проведення тематичних заходів.

Робота в цьому напрямку триває – попереду проведення низки інформаційно-просвітницьких заходів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в навчальних закладах області.

 

Методист обласних та м. Дніпропетровськ
курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області
Ткаченко Ю. М.

Переглядів: 207 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar