Головна » 2018 » Березень » 7 » Функціональне навчання на курсах Центру
11:22
Функціональне навчання на курсах Центру

У період з 5 по 7 березня 2018 року на базі Криворізьких курсів 1 категорії Центру педагогічними працівниками курсів Давідченком С.Л. та Рижковим О.М. проводилися заняття зі слухачами за категорією «особи, які залучаються підприємствами, установами, організаціями міста Кривий Ріг до проведення інструктажів, навчання і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки».

2 березня поточного року на Кам’янських курсах 2 категорії Центру під час проведення функціонального навчання зі слухачами за категорією «особи, які очолюють територіальні та об’єктові формування цивільного захисту радіаційного і хімічного спостереження» залучено досвідченого фахівця ВСП «Кам’янського міського відділу лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України» Шуляк О.В. для проведення  заняття за темою «Робота з приладами радіаційної, хімічної розвідки та дозиметричного контролю».

 2 березня 2018 року на Новомосковських курсах 3 категорії Центру під час проведення функціонального навчання зі слухачами за категорією «особи, які очолюють територіальні та об’єктові медичні формування цивільного захисту» залучався лікар (ортопед-травматолог)  комунального закладу «Новомосковської центральної міської лікарні» Кулакєвич Ю.П. для проведення заняття за темою «Дії командира медичного формування з організації та надання медичної допомоги в осередках ураження та районах стихійного лиха». 

Переглядів: 108 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0