Головна » 2016 » Листопад » 18 » Функціональне навчання для керівників і фахівців філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат»
20:49
Функціональне навчання для керівників і фахівців філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат»

16 листопада поточного року згідно з розпорядженням № 626 філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» на базі відділу розвитку персоналу цього підприємства відбулося навчання осіб керівного складу цивільного захисту та фахівців комбінату, зазначених у переліку категорій осіб керівного складу цивільного захисту та фахівців підприємства, які підлягають навчанню у сфері цивільного захисту.

Навчання було організовано фахівцями відділу розвитку персоналу відділу цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки комбінату на виконання Кодексу цивільного захисту України, вимог Постанови КМУ №819 від 23.10.2013 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту», розпорядження голови обласної державної адміністрації № Р-690-0-3-15 від 01.12.2015 «Про затвердження Плану комплектування навчально-методичного центру...» та для забезпечення своєчасного і систематичного оновлення, поглиблення спеціальних знань, умінь та навичок, необхідних для виконання керівним складом та фахівцями комбінату функцій щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

Функціональне навчання для керівників і фахівців філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат»

Удосконалювали знання у сфері цивільного захисту керівники та фахівці майже з усіх підрозділів гірничо-металургійного комбінату.

Функціональне навчання для керівників і фахівців філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат»

Навчання пройшло на відповідному методичному рівні з використанням сучасних мультимедійних засобів. Свідченням ефективності проведеної роботи був інтерактивний діалог між учасниками заходу. Слухачі отримали вичерпні відповіді педагогів на усі поставлені питання.

Переглядів: 92 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0