Головна » 2018 » Вересень » 24 » День рятувальника у Кривому Розі
10:42
День рятувальника у Кривому Розі

14 вересня 2018 року педагогічні працівники Криворізьких курсів 1 категорії Центру прийняли участь у урочистих заходах з нагоди професійного свята – Дня рятувальника, а також щорічної громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти!».

Рятувальників привітали з професійним святом міський голова, представники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій ( ГУ ДСНС) України у Дніпропетровській області, промислових підприємств міста, духовенства. Працівники служби отримали нагороди та цінні подарунки від керівництва міста та Центрального гірничо-збагачувального комбінату.

Відбулася виставка техніки та спорядження пожежно-рятувальних підрозділів міста, Державного воєнізованого гірничорятувального загону, аварійно-рятувальної мобільної служби рятування на воді та підрозділу вибухотехнічної служби ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Присутні на Святі діти мали можливість оглянути пожежно-аварійно-рятувальну техніку та спорядження, приміряти на себе оперативний одяг рятувальників, а також спробувати себе на місці рятувальника, ліквідовуючи імітовану пожежу.

Перед рятувальниками та почесними гостями заходу виступили з номерами художньої самодіяльності: начальник караулу 11 ДПРЧ Кондратенко Денис, команда Дружини юних пожежних Криворізької педагогічної гімназії «Ангели» та дитячий танцювальний колектив Криворізької міської школи мистецтв №1 «Росава».

Переглядів: 25 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0