Головна » 2016 » Квітень » 25 » День пожежної охорони
17:24
День пожежної охорони

15.04.2016 в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області відбулися урочисті збори, присвячені Дню пожежної охорони. На святковому заході були присутні почесні гості: перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, депутат обласної ради – радник голови обласної ради Володимир Бондарчук, начальник ГУ ДСНС області Андрій Кульбач, ветерани та особовий склад пожежно-рятувальних підрозділів області.

День пожежної охорони

Кращі співробітники Служби порятунку, з нагоди професійного свята та за сумлінне виконання службових обов’язків, отримали нагороди. Грамоти та цінні подарунки вручили й ветеранам. Серед ветеранів нагороджено і майстра виробничого навчання Циклу практичного навчання обласних та міста Дніпропетровськ курсів удосконалення керівних кадрів І категорії Центру Карпенка Олександра Миколайовича.

День пожежної охорони

17 .04.2016 в День пожежної охорони для мешканців міста Дніпропетровськ пройшов парад та виставка пожежно-рятувальної техніки і плавзасобів для порятунку на воді. В урочистих заходах прийняли участь й ветерани Державної Служби з надзвичайних ситуацій.

День пожежної охорони День пожежної охорони
Переглядів: 101 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar