Головна » 2016 » Серпень » 17 » Безпечні речі для малечі
17:04
Безпечні речі для малечі

17 серпня 2016 року методист обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Ткаченко Ю.М. відвідала Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 132» м. Дніпро з метою інформаційно-профілактичної роботи щодо дотримання вихованцями закладу правил безпечної поведінки вдома, в побуті, на вулиці та під час спільних ігор.

Безпечні речі для малечі!

Методист нагадала дітям про різні небезпеки навколишнього середовища. Діти дізналися як поводитись в побуті, під час спільних ігор, на вулиці, при знаходженні невідомих та вибухових предметів. Малеча з великим задоволенням відповідала на поставлені питання, намагалася швидше один від одного дати змістовну відповідь.

Безпечні речі для малечі!

Всі діти були захоплені тим, що відбувається. На їх гарних обличчях посмішка змінювалася на захват, адже в роботі наш методист використовувала цікаві, активні та практичні форми роботи з дітьми.

Безпечні речі для малечі!

На згадку про зустріч дошкільнята отримали кольорові інформаційні пам’ятки і плакати з правилами безпеки в літній оздоровчий період.

Безпечні речі для малечі!

Діти не забарились з відповіддю і подарували на згадку цінні малюнки.

Безпечні речі для малечі!

В свою чергу Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області дякує завідувачу ДНЗ № 132 Івановій О.В. за запрошення та співпрацю щодо розвитку та поглиблення знань дітей з безпеки життєдіяльності.

 

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Переглядів: 148 | Додав: naumovanmc
Всього коментарів: 0
avatar