Герб Украины

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

05.08.2016          м. Дніпропетровськ              № Р-562/0/3-16

Про затвердження Статуту
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ 
ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
у новій редакції

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про управління об’єктами  державної власності”, Кодексом цивільного захисту України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 29 травня 2014 року № 523 "Про затвердження типового положення про територіальні курси, навчально-методичні центри зивільного захисту та безпеки життєдіяльності", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 червня 2014 року за №624/25401:

1. Затвердити Статут НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 25 червня 2013 року № Р-502/0/3-13 "Про затвердження статуту НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції".

3. Начальникові НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Оксеню В.М. провести реєстрацію Статуту згідно з вимогами чинного законодавства України.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління цивільного захисту облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

 

 

Виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації

В.В. ПРУЦАКОВ